WŁAŚCIWOŚĆ TERYTORIALNA​

Rewir komorniczy

Komornik Sądowy działa na konkretnym rewirze, określanym dla danego sądu rejonowego, do którego przynależy (tut. Sąd Rejonowy Wrocław-Krzyki).

Jednakże na mocy art. 10 ustawy z dnia 22 marca 2018 r. o komornikach sądowych (Dz. U. 2018 poz. 771) w zakresie wykonywania orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz zabezpieczenie roszczeń, w tym europejskich nakazów zabezpieczenia na rachunku bankowym, a ponadto w zakresie wykonywania innych tytułów wykonawczych oraz tytułów egzekucyjnych, które podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności wierzyciel ma prawo wyboru Komornika na obszarze właściwości sądu apelacyjnego (dla tut. Komornika: apelacja wrocławska, województwo: dolnośląskie i opolskie) z wyjątkiem spraw o egzekucję/wydanie/wprowadzenie w posiadanie nieruchomości, opróżnienie pomieszczeń, w tym lokali mieszkalnych z osób i rzeczy oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

W przypadku złożenia przez wierzyciela wniosku egzekucyjnego dotyczącego dłużnika spoza rewiru wymagane jest złożenie pisemnego oświadczenia (wzór dostępny w zakładce: wnioski).

Wrocław

Krzyki

Gmina

Zórawina

Gmina

Kobierzyce

Gmina

Sobótka

Wrocław

Krzyki

Gmina

Kobierzyce

Gmina

Zórawina

Gmina

Sobótka

Wykaz ulic dla Wrocław-Krzyki:

Afgańska, Aleja Róż, Aleja Słowackiego, Arabska, Bengalska, Biegła, Bieruńska, Birmańska, Blizanowicka, Bogucicka, Boiskowa, Brochowska, Brzeska, Bytomska, Centralna, Chińska, Chmurna, Chorzowska, Chudoby, Czechowicka, Filipińska, Gliwicka, Głubczycka, Gogolińska, Górnośląska, Indyjski Plac, Japońska, Jemeńska, Jordańska, Karwińska, Katowicka, Kładka Barani Skok, Kładka na Grobli, Kładka Parkowa, Kładka Siedlecka, Kładka Żabia, Kochłowicka, Komuny Paryskiej (od 48 do końca i od 43 do końca), Koreańska, Kościuszki (od 123 do końca, od 116 do końca), Kozielska, Krakowska, Krzywa Grobla, Księska, Laotańska, Leonarda da Vinci, Lisia, Łukasińskiego, Maja 3-go, Mandżurska, Marsowa, Mazowiecka, Miernicza, Międzyrzecka, Młoda, Mongolski Plac, Mościckiego, Myszkowska, Na Grobli, Na Niskich Łąkach, Nepalska, Nizinna, Okólna, Opatowicka, Opolska, Pakistańska, Palestyńska, Pięćdziesięciu Bohaterów, Pionierów, Piwniczna, Plac Zgody, Polna, Popielskiego, Prądzyńskiego, Pszczyńska, Pułaskiego, Raciborska, Rakowiecka, Rybnicka, Sadowa, Semaforowa, Siewierska, Skibińskiego, Sosnowiecka, Społeczna, Starodworska, Syjamska, Szybka, Świątnicka, Świstackiego, Tarnogórska, Tatarska, Topolowa, Traugutta, Tybetańska, Tyska, Wadowicka, Walońska, Warszawska, Wesołowskiego, Węgierska, Wiaduktowa, Wietnamska, Więckowskiego, Wilcza, Wodzisławska, Woskowa, Wybrzeże Słowackiego, Zabrzańska, Zagłębiowska, Zalewowa, Zawierciańska, Zgodna, Ziemniaczana, Żabia Ścieżka, Asfaltowa, Bardzka, Będzińska, Bielawska, Biskupa Bernarda Bogedaina, Boczna, Borowska, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Buforowa, Ciepła, Czechowa Antoniego, Dawida Jana Władysława, Gen. Dąbrowskiego, Długopolska, Dobrzyńska, Dróżnicza, Dusznicka, Dworcowa nr parzyste, Dyrekcyjna, Działkowa, Dzierżoniowska, Gajowa, Gazowa, Glebowa, Gliniana, Glogera Zygmunta, Hajducka, Hauke Bossaka, Henrykowska, Hercena, Hubska, Jabłeczna, Jagodzińska, Św. Jerzego, Jesionowa, Joannitów, Kamieniecka, Gen. Kniaziewicza, Klasztorna, Klimasa, Komuny Paryskiej od nr 46 i do nr 41, Konduktorska, Pl. Konstytucji, Kościuszki od nr 81 do nr 109 i od nr 68 do nr 106, Krasińskiego, Krynicka, Kudowska, Laskowa, Lądecka, Lniana, Łagiewnicka, Łódzka, Małachowskiego, Międzyleska, Morelowa, Morwowa, Niemczańska, Nyska, Orzechowa, Otmuchowska, Owocowa, Paczkowska, Pieszycka, Pietrzykowicka, Piękna, Piławska, Podwale od nr 67 dk, Prudnicka, Przestrzenna, Puszczykowska, Sarnia, Sernicka, Smardzowska, Spiska, Sygnałowa, Śliczna, Śliwkowa, Świeradowska, Tarnogajska, Terenowa, Tomaszowska, Wapienna, Wesoła, Widna, Wieczysta, Winogronowa, Worcella, Wróblewskiego Plac, Wylotowa, Zamenhofa Plac, Zaruskiego, Ząbkowicka, Ziębicka, Złotostocka, Zegiestowska, Zmorskiego Romana. Gen. Abrachama, Agrestowa, Al. Akacjowa, Aliancka, Ametystowa, Alpejska, Al. Armii Krajowej, Al. Dębowa, Al. Gen. Hallera od nr 1-27 i od nr 2-34, Al. Jarzębinowa, Al. Jaworowa, Al. Karkonoska, Al. Kasztanowa, Al. Lipowa, Al. Wiązowa, Al. Wiśniowa, Aliancka, Ametystowa, Balladyny, Biwakowa, Bliska, Bohaterska, Gen. Mikołaja Bołtucia, Borówczana, Braterska, Brossa, Brylantowa, Brzezińska, Buraczana, Bursztynowa, Burzowa, Chlebowa, Chłodna, Cisowa, Chyżan, Cukrowa, Czekoladowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czerska obecnie Weigla, Czołgistów, Daleka, Dalemińców, Płk. Stanisława Dąbka, Dereniowa, Deszczowa, Diamentowa, , Drukarska, Energetyczna, Gen. Juliana Filipowicza, Fizylierska, Gajowicka (wszystkie parzyste i nieparzyste od nr 57 dk), Gałczyńskiego, Garwolińska, Gerberowa, Goetla Walerego, Goleszan, Goplan Grabskiego, Gradowa, Gen. Grota-Roweckiego, Grójecka, Gen. Grzmota-Skotnickiego, Gwiaździsta, Halna, Hippiczna, Hirszfelda Plac, Hubala Mora, Hufcowa, Jagodowa, Jantarowa, Januszowicka, Jarzynowa, Jasienicy Pawła, Jaspisowa, Jastrzębia, Jesienna, Jeździecka, Jutrzenki, Kalinowa, Kampinoska, Kamienna od nr 1-67, od nr 2-80, od nr 69 i od nr 82 dk, Karmelkowa od nr 70 dk, Gen. Kleeberga Franciszka, Ks. Klimasa Czesława, Kobierzycka, Kolarska, Komandorska od nr 5 dk i od nr 6 dk, Końska, Korfantego Wojciecha, Kosmiczna, Kostrzyńska, Kościelna, Krakusa, Krucza od nr 1-31 i od nr 2-68, Kryniczna, Krzycka, Kujawska, Kurpiów, Kusztelana Stanisława, Kutnowska, Kwitnąca, Gen. Kutrzeby, Letnia, Lubuska od nr 1-7, Lwowska, od nr 63 dk i 45, Łanowa, Łączności, Łubinowa, Łuczan, Łysogórska, Malinowa, Marcepanowa, Płk. Masztalerza, Motylkowa, Nasypowa, Nefrytowa, Nektarowa, Nenckiego Marcelego, Nenufarowa, Oboźna, Obrońców Poczty Gdańskiej, Oficerska, Okrężna, Ołtaszyńska, Oraczy, Orla, Orłowicza Mieczysława, Owsiana, Ożynowa, Pabianicka, Pachnąca, Parafialna, Partynicka, Pawia do ul. Klasztornej, Piechoty, Piernikowa, Pl. Powstańców Śląskich, Pl. Szeli Jakuba, Pocztowa, Podchorążych, Pogodna, Polarna, Połabian, Południowa, Poranna, Poronińska, Porzeczkowa, Powiewna, Powstańców Śląskich, Poziomkowa, Pretficza Bernarda od nr 2-28 i od nr 1-17, Przemysłowa, Przyjaźni, Przystankowa, Pszczalarska, Półtuska, Racławicka, Radarowa, Radłowa, Radosna, Rapackiego Mariana, Ratajów, Rawska, Redarów, Rozmarynowa, Róży Wiatrów, Rubinowa, Rzepakowa, Sanocka, Sąsiedzka, Sezamkowa, Sępia, Sedliczan, Sieradzka, Siewców, Skarbowców, Skibowa, Skierniewicka, Skrajna, Skwerowa, Skwierzyńska od nr 1-21 i od nr 2-24, Słoneczna, Słotna, Słowicza, Słowińców, Snopkowa, Sochaczewska, Sokola od nr 25 dk i od nr 15 dk, Gen. Sosnkowskiego, Sowia, Spadochroniarzy, Spokojna, Stajenna, Starzyńskiego Stefana, Storczykowa, Strachowskiego Bartłomieja, Strączkowa, Studzienna, Stysia Wincentego, Mjr. Sucharskiego, Sudecka, Supińskiego, Swobodna, Synów Pułku, Szafera, Szarych Szeregów, Szczepowa, Szczytowa, Szmaragdowa, Szronowa, Sztabowa od nr 51 dk i od nr 36 dk, Ślężna, Świt, Tarninowa, Tenisowa, Traktorowa, Trwała, Turkusowa, Turniejowa, Tuwima, Uczniowska, Ulanowskiego, Ułańska, Unruga, Upalna, Waflowa, Wałbrzyska, Wandy, Warsztatowa, Ks. Wawrzyniaka, Wieczorna, Wieletów, Wielka od nr 1-59 i od nr 2-54, Wietrzna, Wiosenna, Gen. Włada, Wolbromska, Wolinian, Wyścigowa, Zabrodzka, Zaolziańska, Zapaśnicza, Zaporoska od nr 8 dk i od nr 15 dk, Zaułek Browarny, Zawiszy Czarnego, Zdrojna, Zefirowa, Zielińskiego Tadeusza od nr 19 dk i od nr 20 dk, Zimowa, Zwiadowców, Zwycięska, Żeńców, Żniwna, Żołnierska.

Wykaz miejscowości dla gminy

Kobierzyce

Bąki, Bielany Wrocławskie, Biskupice Podgórne, Budziszów, Chrzanów, Cieszyce, Damianowice, Dobkowice, Domasław, Jaszowice, Kobierzyce, Królikowice, Krzyżowice, Księginice, Kuklice, Magnice, Małuszów, Nowiny, Owsianka, Pełczyce, Pustków Wilczkowski, Pustków Żurawski, Racławice Wielkie, Rolantowice, Solna, Szczepankowice, Ślęza, Tyniec Mały, Tyniec nad Ślęzą, Wierzbice, Wysoka, Żerniki Małe, Żurawice.

Będkowice, Garncarsko, Górka, Kryształowice, Księgnice Małe, Kunów, Kwieciszów, Michałowice, Mirosławice, Mirosławiczki, Nasławice, Okulice, Olbrachtowice, Przmiłów, Przezdrowice, Ręków, Rogów Sobócki, Siedlakowice, Sobótka, Stary Zamek, Strachów, Strzeblów, Strzegomiany, Sulistrowice, Sulistrowiczki, Świątniki, Tąpadła, Wojnarowice, Żerzuszyce.

Wykaz miejscowości dla gminy

Żórawina

Wykaz miejscowości dla gminy

Sobótka

Będkowice, Garncarsko, Górka, Kryształowice, Księgnice Małe, Kunów, Kwieciszów, Michałowice, Mirosławice, Mirosławiczki, Nasławice, Okulice, Olbrachtowice, Przmiłów, Przezdrowice, Ręków, Rogów Sobócki, Siedlakowice, Sobótka, Stary Zamek, Strachów, Strzeblów, Strzegomiany, Sulistrowice, Sulistrowiczki, Świątniki, Tąpadła, Wojnarowice, Żerzuszyce.

Ciasteczka!

Strona korzysta z plików cookies.